piątek, 15 czerwca 2018

Czerwiec to prawie wakacje

Czerwiec to prawie wakacje

Ten ostatni miesiąc roku szkolnego rozpoczęliśmy Dniem Dziecka w naszej szkole. Było bardzo kolorowo, wszyscy uczniowie naszej szkoły bawili się doskonale. Dmuchańce, zjeżdżalnie, tunele wodne, wata cukrowa, foto budka, festiwal kolorów i wiele innych atrakcji zapewnili rodzice i sponsorzy naszym uczniom w tym oczywiście świetliczakom. Galeria zdjęć z tego dnia znajduje się na stronie internetowej szkoły.

W naszej świetlicy postanowiliśmy przypomnieć naszym uczniom o ich prawach i oczywiście obowiązkach. Obejrzeliśmy prezentację multimedialną, z której nasi uczniowie dowiedzieli się o swoich prawach, gdzie one się znajdują i kto musi ich przestrzegać. Dzieciaki dowiedziały się również do kogo mogą się zwrócić z pomocą w momencie kiedy ich prawa będą łamane.

Podsumowaniem zdobytych informacji było wykonanie przez naszych świetliczków plakatów mówiących o prawach dziecka.

Czerwiec to miesiąc w którym przypominamy sobie o tym jak bezpiecznie korzystać z zabaw letnich, przede wszystkim zabaw w wodzie, mówimy o odpowiednim nawodnieniu w czasie upałów oraz o zabezpieczeniu naszej głowy podczas jazdy rowerem, na rolkach czy deskorolce.

W ostatnim tygodniu czerwca nasi uczniowie wykonali piękne prace plastyczne dla swoich tatusiów. 23 czerwca jest Dniem Ojca dlatego wszystkim tatusiom życzymy wszystkiego co najlepsze.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy udanych wakacji, wspaniałych przygód i przede wszystkim zasłużonego odpoczynku.

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.